Kad su ženski satovi u pitanju, žene vole paziti da i njihove starije stvari izgledaju kao nove. Stoga je bitno da se pogotovo nakit i ženski satovi čuvaju, a prema potrebi i popravljaju.
Evo nekoliko koraka koje možete slijediti kako biste znali kako se ženski satovi tretiraju kad su ogrebotine na njima u pitanju, posebice na kožnom remenju satova:
- Prvo očistite kožu s malom količinom sredstva za čišćenje kože ili bijelog octa na mekoj krpi. Nanesite ovo na oštećeno područje i nježno trljajte.
- Nakon čišćenja, nanesite malu količinu ulja za kožu na to područje i trljajte kružnim pokretima što može pomoći u smanjenju ogrebotine. Ostavite da se potpuno osuši.
- Nanesite malo regeneratora za kožu kako biste održali dobru razinu ulja i voska u koži.
- Alternativno, možete koristiti vazelin za lagane ogrebotine. Nanesite tanak sloj vazelina preko ogrebotine i ostavite da odstoji nekoliko minuta. Zatim obrišite višak čistom krpom.
- Markerom za kožu popravite oštećeno područje. Odaberite marker koji odgovara boji vaše kožne trake i lagano ga nanesite preko ogrebotine. Ostavite da se osuši, a zatim to mjesto ispolirajte suhom krpom.
- Ispolirajte remen još jednom suhom krpom i uklonite višak proizvoda. Upotrijebite meku krpu kako biste ulaštili kožu i učinili je sjajnom.
Ovo su savjeti kad su klasični ženski satovi u pitanju, a danas su sve popularniji i pametni satovi.
Pametni muški i ženski satovi omogućuju interakciju putem:
- Klikova na dodirnom zaslonu
- Glasovnog unosa
- Pokreta
Međutim, pametni muški i ženski satovi mogu se smatrati uređajima niske interakcije, a tipična interakcija na Android uređaju ne smije biti dulja od pet sekundi.
Pametni muški i ženski satovi prikupljaju podatke s ugrađenih senzora i šalju ih uparenom telefonu. Oni također primaju obavijesti i druga ažuriranja s telefona. Pametni telefon i pametni sat tako tvore simbiotski odnos u kojem nadopunjuju potrebe jedni drugima.